Kámen Osnice stručně

Naše firma byla založena na tradici kamenické výroby v Osnici, která zde úspěšně funguje již po desetiletí. Ve spojení s naším obchodním a realizačním týmem, složeným z lidí, kteří s kamenem pracují taktéž desítky let, jsme pro vás tou správnou volbou. Zaměřili jsme se na osobní přístup k zákazníkovi a poskytujeme vždy tu nejlepší možnou péči, kterou oceňují. Věříme, že ji oceníte i vy.


Obchodní oddělení

Naše obchodní oddělení sídlí v kancelářích, které jsou součástí areálu kamenické výroby.


Výroba

Naše společnost disponuje vlastním výrobním zázemím.

Ve výrobním závodě v Osnici vyrábíme naše produkty. Strojní vybavení obsluhují kvalifikovaní pracovníci s mnohaletými zkušenostmi. Výrobní prostory procházejí neustálou modernizací. Nově máme instalovanou CNC formátovací pilu. Naše služby využívají i renomované kamenické firmy.

Strojní vybavení

  • stranový automat
  • leštící rameno
  • kopírovací, brousící a vrtací zařízení
  • CNC formátovací pily
  • ruční dílna

Sklad deskoviny

sklad deskoviny

Našim klientům nabízíme možnost výběru materiálu z široké nabídky kamenné deskoviny v centrálním skladu. K vidění je sortiment nejrůznějších materiálů – mramory, travertiny, žuly, onyxy, vápence.

 

Profesionální služby

PROČ PŘÍRODNÍ KÁMEN OD NÁS

Kvalitní materiály
Dovážíme a zpracováváme materiály z celého světa, věnujeme pozornost výběru těch nejkvalitnějších a exkluzivních surovin dle požadavků klientů a architektů.
Vášeň pro kámen
Naše vášeň pro kámen nás motivuje k hledání nových možností v těch nejnáročnějších realizacích, výsledkem je vždy spokojený zákazník a náš dobrý pocit z odvedené práce.
Efektivita a rychlost
s naší odborností, smyslem pro kvalitu a detail, rychlostí realizace, efektivitou při výrobě, flexibilitou a profesionalitou při celém procesu realizace, nedáváme prostor pro kompromisy.
Váš partner
Spolupracujeme s předními architekty, designéry a stavebními firmami, zejména však s klienty našich stávajících klientů, kteří si mezi sebou předávají zkušenosti s naší kvalitní prací.
Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >